Makyaj ve Kombininizin Tamamlayıcısı Renkli Lensler

Renkli Lensler son yıllarda bir hayli moda olmuş ve özellikle kadınlar tarafından sık sık kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle göz rahatsızlığı olan kişiler ve göz renginden memnun olmayan kişiler tarafından tercih edilen renkli lensler, makyajların ve kombinlerin tamamlayıcısı olarak kullanılabilmektedir. Renkli Lensler son yıllarda bir hayli moda olmuş ve özellikle kadınlar tarafından sık sık kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle göz rahatsızlığı olan kişiler ve göz renginden memnun olmayan kişiler tarafından tercih edilen renkli lensler, makyajların ve kombinlerin tamamlayıcısı olarak kullanılabilmektedir. Açık renk bir makyaj yapmış olan kişinin, yeşil veya mavi renk lens ile makyajını tamamlaması iddialı olmasını sağlayacaktır. Mavi ve yeşil renkli lens makyajı için, rimel, eyeliner, beyaz far, göz altı için siyah kalem ve göz içi için beyaz kalem kullanılabilir. Fakat bu malzemelerin lense uygun olarak seçilmesi ve mümkünse doktor tavsiyesinin alınması gerekmektedir. Kehribar renkli lensler, yine son yılların en çok tercih edilenleri arasındadır. Işık altında adeta parlayan ve kendini gösteren bu renk lensler, kadınların bir numaralı tercihi halindedir. Çok fazla dikkat çekmelerini sağlamaktadır. Özel davetlerde kullanıldığı takdirde, özellikle şık kıyafetlerin tamamlayıcısı olacaklar ve adeta ortama ışık saçacaklardır. Ela renkli lensin, günlük yaşamda kullanılması çok uygundur. Ağır bir makyaj istemeyen fakat rimel ile kirpikler uzatıldığı takdirde can alıcı hale gelen ela renkli lensler, günlük giyimin tamamlayıcısıdır. Yine beyaz far ile yapılmış olan hafif göz makyajı, ela renkli lensin öne çıkmasını sağlayacaktır. Hem günlük hayatın hem de eğlenceli gece hayatının tamamlayıcısı olarak bilinen siyah renkli lensler, bir hayli dikkat çekicidir. Siyah göz rengi, dünyada eşi benzerine çok az rastlanan bir göz rengi olduğu için, lens ile kullandığı takdir kadınların gözlerini çekici hale getirecektir. Her çeşit makyaj ile tamamlanabilir. Özel davetlerde kullanılabilir. Gri ve siyah far karıştırılarak elde edilen göz makyajı ile kullanıldığı takdirde daha dikkat çekici olacaktır. Şık bir günde veya şık bir gecede kullanılması daha uygundur. Günlük kıyafet ile kullanıldığı takdirde biraz sönük kalabilmektedir. Özellikle yeşil ve mavi renkli göze sahip kişiler tarafından kullanılan açık ve kahverengi lensler de günlük yaşam ile uyum içerisindedir. Pantolon ve kazaklar ile yapılan kombinler üzerinde hoş duran ve her türlü makyaj ile öne çıkabilen kahverengi lensler, çok sıradan gibi görünse de, renkli gözlü kişiler tarafından kullanıldığında değişiklik ve çekicilik yaratmaktadır. Her türlü makyaja ve kombine uygun renkli lens satışı yapan Renklilens.com sayfası, doktorların tavsiye ettiği kaliteli markaları ve çeşit çeşit renkli lensi bulundurmaktadır. Özel davetlerde kombinlerinizi göz renginizi ile tamamlamak ve makyajınıza en uygun göz rengini seçerek lenslerimi ile tamamlamak için Renklilens.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Lens Kullananlar Nasıl Makyaj Yapmalı

Lens kullananlar makyaj yaparken birinci öncelikleri el ve cilt temizliği olmalı. Özellikle ellerimizi özenle, bol köpükle ve kimyasal katkı maddesi olmayan (parfüm, krem vb.) sabunlar öncelikli tercih edilmeli. Sonrasında lenslerimizi taktıktan sonra göz makyajımıza (far-rimel kullanımı) devam edebiliriz. Renkli Lens varken göz kalemi kullanabilirsiniz. hatta Hareli lens kullanarak gözlerinizi göz kaleminden daha belirgin hale getirebilirsiniz.  Makyaj yaparken renkli lenslerimize rimel bulaşmış olabilir. Bu gibi durumlarda renkli lenslerimizi temizlemek için sağlık bakanlığı onaylı, defektan içeren lens solüsyonları ile avucuzda hafif bir şekilde ovalayarak lenslerimiz temizleyebiliriz.

Lens Makyajdan Öncemi Sonramı Çıkarılır ?

Lens varken makyaj temizlemek için öncelikle ellerimizi özenle ve bol köpürterek sabunla beraber yıkamalıyız. Ardından makyajımızı temizleye biliriz.

Editör Tavsiyesi: Makyaj İle Beraber Kullanılacak Lens Markaları

Her şeyden önce sağlık gelir. Bu yüzden sağlık bakanlığı onaylı lens ve lens solüsyonlarını kullanmak çok önemlidir. Bu sırada güzelliğimizden ve zarafetimizden ödün vermemek için Renkli Lens ve Lens Solüsyonu tavsiye etmek isterim. Aşağıdaki ürünleri gönül rahatlığı ile kullana bilirsiniz.

  • 499 TL VE ÜZERİ - ÜCRETSİZ KARGO
  • 15 GÜN İÇİNDE - ÜCRETSİZ İADE
  • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ
Whatsapp Destek
@renkli_lens

© 2020 Renkli Lens. Tüm hakları saklıdır.