Freshlook Lens Kullanım Alanları Nelerdir?

Freshlook renkli lensler, dünyada çok tercih edilen lens markalarından biridir. Freshlook lens miyop ve hipermetrop göz kusurlarına sahip olan kişilerin tedavilerinde kullanılır. Renkli lenslerin hareli serisi doğal bir renk değişimi elde etmenizi sağlar. Aylık değişimli lensler, 12 farklı hareli renk seçeneği ile birçok kullanıcı tarafından tercih edilir.

Freshlook hareli renkli lensler, göz rengini değiştirmek amacı ile üretilen kozmetik ürünlerdir. Lens göz doktoru muayenesi sonrası reçeteye uygun olacak şekilde satın alınmalıdır.

Freshlook Lens Özellikleri Nelerdir?

Hareli renkli Freshlook lens serisi doğal görünüm ya da imaj değiştirmek isteyenler için uygun bir seçimdir.

  • 12 farklı renk seçeneğine sahip olan lensler; % 55 su bazlıdır
  • Lens materyali ise Phemfilcon A’dır.
  • Aylık kullanım için uygun olan lensler, kutu içinde 2 adet lens olarak satılır.
  • Doktor muayenesinde belirlenecek ölçümlere uygun olacak şekilde satın alınabilir.
  • Gözlerinin olduğundan daha iri ve belirgin olmasını isteyen kullanıcılar için hareli özelliğe sahip lensler modellerine sahiptir.

Freshlook Lens Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Renkli lens seçiminde ton ve renk tercihleri tamamen kişinin beklentilerine bağlıdır. Herkesin göz ölçüsü ve göz çapı birbirinden farklıdır. Dolayısı ile numarasız da olsa doktor muayenesinden sonra lens seçimi yapılmalıdır.

Renk ya da marka seçimi tamamen kullanıcını beğenisine ve kriterlerine bağlıdır. Freshlook Lens dünyada en çok tercih edilen lens markasıdır. Lens seçiminde göz taban rengi, cilt tonu, saç rengi gibi faktörlerin mutlaka dikkate alınması gerekir. Renkli lensler kişinin göz rengine göre farklılığa sahiptir. Dolayısı ile seçtiğiniz lens renginin katalogda görünen renkle birebir tutmayacağını unutulmamalısınız.

Dünya genelinin hemen hemen %50’si kahverengi ve ela göz rengine sahip olduğun için kontakt lens üretiminin çoğu, bu göz renklerine uygun üretilir. Lenslerin markası, doğal görünüme sahip olması, hareli ya da haresiz olması gibi etkenler lens satın alırken zorluk çıkarabilir. Kullanıcılar renkli lens tercihinde genellikle hareli ya da haresiz olması konusunda kararsız kalabilir.

İlk kez lens kullanıyor ve rengin gözünüze uyum sağlayıp sağlamayacağı ile ilgili kaygılarınız varsa, hareli lens ile kullanıma başlayabilirsiniz. Lensin göz renginiz ile uyumlu olduğunu gördükten sonra yeniden aynı renkte lens kullanmak isterseniz, haresiz olarak aynı tonda lens satın alabilirsiniz.

Renkli Lens Markalarına güvenli alışveriş imkanıyla ulaşabilmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Zengin ürün kataloğumuzu inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

  • 499 TL VE ÜZERİ - ÜCRETSİZ KARGO
  • 15 GÜN İÇİNDE - ÜCRETSİZ İADE
  • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ
Whatsapp Destek
@renkli_lens

© 2020 Renkli Lens. Tüm hakları saklıdır.