FX Eyes Lens Nedir?

Numaralı ve numarasız olarak 2 ana gruba ayrılan lensler, görme kusurlarını tedavi etmede ve kozmetik amaçlı kullanılır. Doktor muayenesi ile verilen göz derecelerine uygun numaralı lensler, gözlük kullanmak istemeyenlerin ilk tercihidir. Kozmetik amaçlı lens kullanmak isteyen kişiler de yine doktor muayenesi ile lens seçimi yapmalıdır.

Noktasal renklendirme teknolojisiyle renklendirilen numarasız kontakt lensler hareli ve haresiz seçeneklere sahiptir. Farklı markalar tarafından tasarlanan lensler farklı özelliklere sahiptir.

FX Eyes lensler, daha çok koyu ve hareli tonlara sahiptir. Yüksek teknoloji ve nokta boyama teknolojisi ile üretilen bir lens markası olan FX Eyes, kullanıcılarının memnuniyetini göz önünde bulundurur. Lensler 3 aylık ve yıllık kullanım imkanı sunan seçeneklere de sahiptir.

Fx Eyes Lens Renkleri ve Özellikleri Nelerdir?

Fx Eyes, sektördeki tecrübe ve deneyimi sayesinde uzun yıllardır lens üreten bir markadır. Daha çok koyu ve hareli tonları ve doğallığı ön plana çıkan lens markası, kullanıcılara rahatlığı sunmak konusunda son derece iddialıdır. Lens kullanmak isteyen kullanıcılara hitap eden marka, numaralı ve numarasız seçeneklere sahip olduğu gibi aynı zamanda 3 aylık ve yıllık kullanım süreleri de sunar.

Fx Eyes Lens, yumuşak silikon bazlı Polymacon içerir. Gözlerinizi güneşin zararlı UV ışınlarına karşı %40’a koruma sağlayan lensler, diğer lenslere göre gözlerinize daha fazla nefes aldırır. Böylece gözünüzde kızarıklık ya da kuruluk gibi sorunlar yapmaz.

Fx Eyes Lens Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Lens seçiminde; göz sağlığınızı korumak için son derece dikkatli olmanız gerekir. Fx Eyes Lens seçimi sırasında dikkate almanız gereken faktörler şu şekildedir:

  • Lens seçimi yapmadan önce bir göz muayenesi yaptırmanız önemlidir. Göz doktoru, göz problemlerinizi değerlendirir ve size uygun lens türünü belirtir.
  • Göz doktorunuzun verdiği reçeteye uygun bir lens seçmeniz gerekir. Fx Eyes gibi yumuşak yapılı lensler ve diğer çeşitler içinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
  • Kontakt lens seçerken göz kusurlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekir.
  • Kontakt lensler kişiselleştirilmiş ölçülere sahip olduğu için lenslerinizin mercek eğriliği, reçete değerleri ile uygun olmalıdır.
  • Fx Eyes lensinizi satın almadan önce 3 aylık ya da 1 yıllık kullanım seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Renkli Lens Markalarına güvenli alışveriş imkanıyla ulaşabilmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Zengin ürün kataloğumuzu inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

 

  • 499 TL VE ÜZERİ - ÜCRETSİZ KARGO
  • 15 GÜN İÇİNDE - ÜCRETSİZ İADE
  • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ
Whatsapp Destek
@renkli_lens

© 2020 Renkli Lens. Tüm hakları saklıdır.