La Bella Lensleri

İtalyan lens tasarımcıları tarafından dizayn edilmiş olan ilk renkli lensler, piyasaya sürüldüğü günden bu yana en popüler renkli lens markası unvanını aldı. Renkli lens kullanıcılarının ihtiyaçlarını çok iyi analiz eden bu marka, ürün gamına her yeni gün yeni renkler ekleyerek dünya renkli lens pazarında adından söz ettirmektedir.

La Bella, Pixie serisi ile daha dar pupil boşluğuyla tam kapama ve opak renkler elde eden marka, premium serisiyle doğallığın zirvesine yolculuk yaptırmaktadır.


 

La Bella lensleri ilk çıktığı yıl Silmo Paris optik fuarında, daha sonra İtalya Milano'da düzenlenen Mido Optik fuarında ve son olarak Dubai Visio’n X Optik fuarında en popüler renkli lens markası unvanını alarak hem marka olarak gururlanmış, hem de renkli lensde Türkiye'den dünyaya açılan ilk marka olma unvanını elinde bulundurarak Türkiye kontakt lens pazarına öncülük etmiştir. Dünyanın en çok satılan renkli lensleri arasında yer alan La Bella lensleri, her geçen gün renk yelpazesine yeni renkler eklemeye devam ederek renkli lens kullanmak isteyen ve kullanan müşterilerin ilk tercihi olmayı sürdürmektedir.

La Bella Markasında 46 renk seçeneği numarasız ve numaralı olarak üretilmektedir. -0,50 ile -8 arası görme kusurları olanlar, La Bella Renkli Lenslerde istediği renk dizayn ile tarzlarına uygun lensleri seçebilirler.

Gelişen yeni üretim teknolojilerini kullanan La Bella markasını tercih edenler, tüm gün konforu yaşamaktadır. Yapılan müşteri memnuniyeti çalışmalarında La Bella markası gün boyu konfor, net görüş ve renk seçeneklerinden tam puan almıştır.

La Bella’nın premium özel boyama teknolojisi ve ince kenar yapısı ile 10 yeni renk seçeneği tüm renkli lens markaları arasında hızlıca en çok satanlar listesine girmiştir.

  • 499 TL VE ÜZERİ - ÜCRETSİZ KARGO
  • 15 GÜN İÇİNDE - ÜCRETSİZ İADE
  • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ
Whatsapp Destek
@renkli_lens

© 2020 Renkli Lens. Tüm hakları saklıdır.