İconic Lens Nedir?Iconic lens
doğal göz renginizi değiştirmenizi sağlayan ve gözlerinizde mükemmel bir görünüm oluşturan kontakt lens türleridir. Bu lens çeşidi çoğunlukla belirgin efektleri, desenleri ya da renkleri içerdiğinden dolayı gözlerinizin direkt olarak ön plana çıkarılmasına olanak tanır. Iconic göz lensleri gözlerinizi hem özel hem de belirgin hale getirerek kendinizi farklı hissetmenize yardımcı olur. Bu lens türü ile gözleriniz daima dikkat çekici görünür.

Iconic Lens Ne İşe Yarar?

Iconic lens gözlerin estetik ve özel görünüm kazanması amacıyla renkli lensleri ifade eder. Bu lens türü gözlerin doğal renginin değişmesine ve gözlere özel efektler ekleyerek farklı görünüm kazanmasına olanak sağlar. Iconik lensler çoğunlukla özel etkinliklerde, kostüm partilerinde ya da gündelik kullanımlarda uygun olarak üretilir.

Farklı tasarım ve renklerde olan lensleri kullanmadan önce mutlaka göz doktoruna başvurulması gereklidir. Lensin doğru kullanım tekniğini öğrenmek ve göz sağlığı riski oluşturmamak için doktora danışmak ve bilgi almak en doğru karardır.

Iconik Lensin Kullanım Alanları:

 • Gündelik hayatta farklı ve özel efektli bir lens kullanmak isteyen kişiler günlük hayatlarında da bu lensi türünü tercih edebilirler.
 • Kostüm partileri, balolar, tematik etkinlikler, Hallowen ya da karakter etkinliklerinde kostümlerini tamamlamak amacıyla bu lensler kullanılabilir.
 • Moda ya da portre gibi fotoğrafçılık çekimlerinde modellerin gözlerine farklı ve dikkat çekici etki verilmek istendiğinde bu lens çeşidi kullanılır.
 • Tiyatro, sinema veya film gibi prodüksiyonlarda da karakterlerin görsel etkilerini artırmak amacıyla aktif kullanım sağlanır.

Iconic Lens Avantajları Nelerdir?

Iconik lens türü gözlerin gerçekten dikkat çekici hale getirilmesine yardımcı olduğundan dolayı gözlerde değişiklik yapmak isteyen kişilerin tercihi olabilir. Daha farklı görünüm oluşturan lenslerle her zaman özel ve göz alıcı olabilirsiniz.

Iconik Lenslerin Avantajları:

 • Unutulmaz ve eşsiz bir görünüm sağlaması açısından gözleri çekici hale getirerek belirgin desenleri, modelleri ve renkleri ile bakışları güçlendirmenize olanak tanır.
 • Özel etkinliklerde ve günlük kullanıma uygun olan lens türü ile her daim farklı stillere uyum sağlamayı amaçlar.
 • Bu lens türü oldukça kaliteli ve yüksek malzemelerden üretildiğinden dolayı gözleri rahat tutarak uzun süreli kullanımlara uygundur. Ayrıca göz sağlınızın korunmasında büyük ölçüde yardımcı olur.
 • Bu lens çeşidi gözlerin daha çekici ve daha büyük görünmesine olanak sağladığından tarz bir bakış elde etmenize yardımcı olur.

Renkli Lens Markalarına güvenli alışveriş imkanıyla ulaşabilmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Renkli Lens zengin ürün kataloğunu inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

 • 499 TL VE ÜZERİ - ÜCRETSİZ KARGO
 • 15 GÜN İÇİNDE - ÜCRETSİZ İADE
 • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ
Whatsapp Destek
@renkli_lens

© 2020 Renkli Lens. Tüm hakları saklıdır.