HAKKIMIZDA

RENKLİLENS.COM 1998 yılından bu yana Kontakt lens,Lens bakım ürünleri ve Göz sağlığı alanında çalışan uzman bir ekibin 2002 yılında online satış sistemine geçmesiyle oluşan bir projedir.

Alanında en fazla ticaret hacmine sahip olan Renklilens.com uygun fiyatları,ürün hediyeleri,kampanyaları ve Türkiye'de ilk olarak uygulamaya başladığı ücretsiz kargo ve hediye solüsyon ile üyelerinin ve müşterilerinin kontakt lens ve lens bakım ürünleri ihtiyaçlarını 12 ile 48 saat arasında en uygun,en hızlı ve güvenli bir şekilde karşılamayı amaç edinmiştir.

Aynı anda hem güzelliği hem sağlığı temsil edebilme kabiliyetine sahip renklilens.com kaliteyi bir yasam biçimi olarak benimsediğinden yaptığı her işte sunduğu her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alır. 

Tüm ürünleri distribütör garantili olarak şatışa sunulmuştur. % 100 müşteri memnuniyetini esas alan Renklilens.com kesinlikle Orjinal Olmayan,Tarihi geçmiş,Kaçak,Faturasız ürün Satmamaktadır.Optisyenlerimiz ve Uzman Kadromuz ile Daha iyi görmeniz ve Göz sağlığınız için hizmetinizdeyiz.