Hakkımızda

renklilens.com

 

1994 yılından bu yana  Kontakt lens alanında hızlı ve emin adımlarla yürüyen renklilens ailesi  göz sağlığı alanında güvenle büyüyen uzman ekibimizin 2002 yılında online satış sistemine geçmesiyle sizlere daha iyi ve hızlı hizmet verebilmeyi kendine amaç edinmiştir.

 

renklilens.com ,kurulduğu dönemde online satışın günümüzde olmadığı kadar yalın bir hal aldığı ;günümüz teknolojisinden faydalanmaksızın en güçlü adımlarını atmış tüm varlığını online satış dünyasında hissettirmiştir. Alanında farklılığı, yenilikleri, en iyi hizmet verebilmeyi ve herşeyden önemlisi müşteri memnuniyetini esas almıştır.Renklilens, her yeni gün değişen teknoloji ile beraber yenilikleri takip etmeyi kendine iş edinmiştir.

 

Tüm bu hizmet anlayışının yanı sıra en önemli kıldığı değer müşteri memnuniyeti , tüm odak noktası mutlu müşterileridir.

Online satış sektöründe sunabileceği tüm imkanları müşterilerine sunmak en başlıca görevleri arasındadır.Bunlar arasında ücretsiz kargo imkanı ,hediye solüsyon kampanyası renklilens.com‘un sunduğu hizmetler arasındadır.

 

Renklilens.com tüm hizmet anlayışı,müşteri memnuniyeti esası,teknolojik imkanlarının yanı sıra bulunduğu sektörünün göz sağlığı olmasının önemini en ince ayrıntısına kadar kavramış bir e-ticaret sitesidir.Tüm ürünleri %100 orjinal ürünler olmakla birlikte distribütör firmaların garantisi altındadır.Kesinlikle tarihi geçmiş ,faturasız ürün çıkışı yapmamaktadır.

 

Son dönemde geniş ürün yelpazesini renkli lensleri ile taçlandıran renklilens.com ;diğer tüm dünya markalarında olduğu gibi renkli lenslerini de distribütör firmasından temin edip değerli müşterilerine sunmaktadır.

 

Güvenli ve hızlı hizmetin bir tık kadar uzağınızda olduğunu Renkli Lens ailesi olarak hatırlatır, siz kıymetli müşterilerimize yardımcı olmaktan memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz.

  • 499 TL VE ÜZERİ - ÜCRETSİZ KARGO
  • 15 GÜN İÇİNDE - ÜCRETSİZ İADE
  • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ
Whatsapp Destek
@renkli_lens

© 2020 Renkli Lens. Tüm hakları saklıdır.